قوانین وبسایت آموزش والدین آتیه (آوا)
 
این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و ‌به عنوان یک نشریه‌ الکترونیکی، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم و لازم الاجرا شمرده و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.  کپی مطلب از این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است .


نمایش مطالب هر عضو در سایت به معنای تایید آن نیست و مسئولیت آن بر عهده خود نویسنده مطلب می باشد .
مدیریت سایت در حد امکان از ویرایش یا حذف مطالب ارسالی خودداری خواهد کرد ، مگر اینکه مطالب دارای کلمات رکیک ، محتوای ضد اسلامی و مغایر با "محدوده تعیین شده در قوانین جمهوری اسلامی" و منطبق با " فهرست مصادیق محتوای مجرمانه" کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه باشد. همچنین مطالبی که توسط اعضا با نام مستعار درج می گردد در صورتی که دارای بار حقوقی باشد ، ویرایش یا حذف خواهد شد .
توهین به هر شخص ،  نژاد ، قوم و زبانی در این سایت ممنوع می باشد.


لینک یا آدرس وب سایت های معرفی شده و منابع مورد استفاده، صرفاً جهت اطلاع رسانی می باشد. وبسایت آموزش والدین آتیه (آوا) مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.


کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی وبسایت آموزش والدین آتیه (آوا) ، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های غیر مرتبط و یا مطالب غیر تخصصی  به مدیران سایت اعلام نمایند . در این وب سایت، ثبت کننده اطلاعات، شخصا مالک مطالب ارائه شده محسوب می شود و این سایت نسبت به اطلاعات ارائه شده هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت .


تمامی تماسهای الکترونیک با وبسایت آموزش والدین آتیه (آوا) بصورت محرمانه نزد مدیریت سایت ثبت میگردد و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به  سایت  و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت . درج هرگونه آگهی مخالف قوانین و مقررات کشور درسایت  ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت. هر گونه اختلاف نظر در خصوص موارد فوق الذکر تحت حکمیت قوانین قضائی کشور و از طریق مراجع رسمی حل و فصل خواهد شد . این سایت  ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید .

تلاش وبسایت، نشر آگهي‌ها با اطلاعات صحيح و درست است اما نمي‌تواند صحت آگهي‌ها را تضمين نمايد و هيچ‌گونه تعهد يا مسئوليتي در قبال آگهي‌ها بر عهده نمي‌گيرد و مسئوليت مستقيم آگهي‌ها با آگهي دهندگان آن مي‌باشد. وبسایت  مى تواند با به روز کردن وب سايت، در هر زمان "قوانين و مقررات" را مورد تجديد نظر قرار دهد. کاربران لازم است هر از چند گاهي از اين صفحه ديدن نمايند تا از شرايط و الزامات جارى و لازم الاجرا مطلع شوند .


استفاده و مرور و جستجوي شما در سايت با مسئوليت شخصى خود شما صورت مى‌گيرد. سايت تعهدى در قبال خسارات مستقيم، اتفاقى، تبعى، غير مستقيم و کيفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سايت ندارد. هر گونه سوء استفاده از نام وبسایت آموزش والدین آتیه (آوا)، مکاتبه از طرف وبسایت آموزش والدین آتیه (آوا) و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود .


وبسایت آموزش والدین آتیه (آوا) اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذیصلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت .  


وبسایت آموزش والدین آتیه (آوا) ممکن است جهت ارسال بسته‌های هدیه، تبلیغات، نامه‌های الکترونیکی و... از طرف خود و یا مجموعه‌های همکار از اطلاعات کاربران استفاده نماید . وبسایت آموزش والدین آتیه (آوا) پایگاه اینترنتی دیگری جز www.atiehkids.ir و زیر‌مجموعه‌های آن نداشته و تنها از همین راه با کاربران خود تماس می‌گیرد. سایر مکاتبات اینترنتی از آدرس‌هایی جز آدرس‌های رسمی و معتبر این سایت، مورد تایید وبسایت آموزش والدین آتیه (آوا) نیست.


ذکر بخش یا تمام مطالب و محتوای وبسایت آموزش والدین آتیه (آوا) در رسانه‌های کاغذی، صوتی، تصویری و الکترونیک  تنها با کسب اجازه‌ی کتبی از مسؤولان وبسایت آموزش والدین آتیه (آوا) و با پایبندی به شرایط تعیین شده مجاز خواهد بود .
حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وبسایت آموزش والدین آتیه (آوا)  تولید شده و بر روی این سایت قرار می‌گیرد، متعلق به وبسایت آموزش والدین آتیه (آوا) است و مدیریت پرتال حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد .


در صورت عدم رعایت هر یک از موارد فوق ، وبسایت آموزش والدین آتیه (آوا) مجاز به طرح شکایت از طریق مراجع قانونی ذیصلاح و دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و روشن کردن اذهان عمومی درباره‌ی تخطی صورت گرفته خواهد بود. اطلاعات موجود در این پرتال از منابع معتبر و مرتبط و توسط متخصصین این رشته جمع‌آوری، ترجمه و تدوین شده‌اند؛ با این حال به دلیل ماهیت تغییرپذیر این اطلاعات، وبسایت آموزش والدین آتیه (آوا) مسؤولیتی در قبال صحت اطلاعات و... بر عهده نمی‌گیرد.